ŠETRNÁ MYCÍ LINKA - MYTÍ TEXTILNÍMI KLOUBOVÝMI KARTÁČI

Přidáno: 14. 9. 2018

Šetrná mycí linka s textilními kloubovými kartáči umyje i těžko přístupné části vozu, samozřejmě včetně mytí podvozku. Používáme kvalitní mycí prostředky využívající účinné nano technologie. Zkuste to a užívejte si věrnostní akce pro stálé zákazníky.

Šetrná mycí linka

V naší portálové mycí lince myjeme osobní vozy i dodávky textilními kartáči, které jsou šetrné k Vašemu vozu. Kartáče jsou naklápěcí a umyjí tak i skosené části automobilu. Myjeme včetně podvozků, používáme značkové mycí prostředky zn. CHRIST WASH SYSTEMS -  např. vosk s ochranou laku a NOVĚ využíváme nano technologoii, díky které je vůz lépe vysušen, nano částice ochrání povrch vozu neviditelným štítem, chrání ho před škrábanci a hloubkovým znečištěním.

Pro stálé zákazníky nabízíme VĚRNOSTNÍ AKCI - 10 MYTÍ + 1 MYTÍ ZDARMA ! Věrnostní kartu si můžete vyžádat u obsluhy mycí linky. 


Tento exkluzívní mycí materiál je navržen pro nejvyšší kvalitu textilní mycí technologie. Má vysoký čistící výkon, dosahuje nejvyššího stupně lesku laku vozidla a zároveň je velmi šetrný.