MYCÍ LINKA S OBSLUHOU - mytí ŠETRNÝMI textilními kartáči pro tu nejlepší péči o váš vůz

Přidáno: 1. 5. 2022

Šetrná mycí linka s textilními kloubovými kartáči umyje i těžko přístupné části vozu a to šetrně, samozřejmostí je mytí podvozku! Používáme kvalitní mycí prostředky využívající účinné nano technologie pro co nejlepší efekt. Vyzkoušejte a užívejte si věrnostní akce pro stálé zákazníky. Mycí linka s obslouhou - předmytí vozu v rámci mycího programu a navíc ruční předmytí vozu vysokotlakým čističem pro ještě dokonalejší umytí vozu!

Šetrná mycí linka

V naší portálové mycí lince myjeme osobní vozy i dodávky textilními kartáči, které jsou šetrné k Vašemu vozu. Kartáče jsou naklápěcí a umyjí tak i skosené části automobilu. Myjeme včetně podvozků, používáme značkové mycí prostředky zn. CHRIST WASH SYSTEMS -  např. vosk s ochranou laku a NOVĚ využíváme nano technologoii, díky které je vůz lépe vysušen, nano částice ochrání povrch vozu neviditelným štítem, chrání ho před škrábanci a hloubkovým znečištěním.

Pro stálé zákazníky nabízíme VĚRNOSTNÍ AKCI - 10 MYTÍ + 1 MYTÍ ZDARMA ! Věrnostní kartu si můžete vyžádat u obsluhy mycí linky. 

Tento exkluzívní mycí materiál je navržen pro nejvyšší kvalitu textilní mycí technologie. Má vysoký čistící výkon, dosahuje nejvyššího stupně lesku laku vozidla a zároveň je velmi šetrný.