Aktuality

MYCÍ LINKA S OBSLUHOU - mytí ŠETRNÝMI textilními kartáči pro tu nejlepší péči o váš vůz

Přidáno 2. 7. 2020

Šetrná mycí linka s textilními kloubovými kartáči umyje i těžko přístupné části vozu a to šetrně, samozřejmostí je mytí podvozku! Používáme kvalitní mycí prostředky využívající účinné nano technologie pro co nejlepší efekt. Vyzkoušejte a užívejte si věrnostní akce pro stálé zákazníky. Mycí linka s obslouhou - předmytí vozu v rámci mycího programu a navíc ruční předmytí vozu vysokotlakým čističem pro ještě dokonalejší umytí vozu!

Nenechejte se zaskočit létem s funkční KLIMATIZACÍ - vydezinfikujeme celý interiér vozu! DEZINFEKCE OZONEM!

Přidáno 1. 7. 2020

Proč provádět servis klimatizace? Jak často jej provádět? Obraťte se na nás, rádi Vám poradíme, provádíme SERVIS KLIMATIZACE - DEZINFEKCI, PLNĚNÍ, ČIŠTĚNÍ A OPRAVY. DEZINFEKCE OZONEM - dezinfikuje prostor od virů a bakterií, ničí roztoče, alergeny, plísně, pachy.

STK A EMISE BEZ STAROSTÍ!

Přidáno 1. 6. 2020

Ušetřete svůj drahocenný čas a zajištění STK a EMISÍ přenechejte nám!

Udělejte si radost a jezděte v čistém voze :-) Čistíme interiéry aut suchou i mokrou metodou

Přidáno 1. 6. 2020

Proč čistit interiér vozu? Není to zbytečné? Na přání lze provést i DEZINFEKCI INTERIÉRU OZONEM - díky této dezinfekci jsou zničeny veškeré viry, bakterie, plísně, alergeny apod. v interiéru vozu. Pro více informací volejte na mobil 608 241535.

Poskytujeme nejen mechanické opravy, pravidelný servis na vozech všech značek včetně dodávkových, ale také výměny autoskel, montáž tažného zařízení a spoustu dalších služeb :-) NOVĚ 3D GEOMETRIE

Přidáno 1. 5. 2020

Servis funguje dle běžné otevírací doby od 7 do 16 hodin ve všední dny, na jednotlivé servisní úkony je lepší se telefonicky objednat na mobilu 608 241 535.