Aktuality

PŘEZOUVÁME NA LETNÍ PNEU, již nastal ideální čas přezout pneumatiky ze zimních na letní. Nemáte pneumatiky? Objednáme vám nové za internetové ceny.

Přidáno 3. 4. 2020

PŘEZOUVÁNÍ V PLNÉM PROUDU! NA PŘEZUTÍ SE MŮŽETE OBJEDNAT A NEČEKAT :-) Všední dny od 7 - 16 hodin nebo dále dle dohody. Budeme se těšit na vaši návštěvu

Nenechejte se zaskočit létem s funkční KLIMATIZACÍ - vydezinfikujeme celý interiér vozu! Tím se zničí veškeré bakterie, plísně apod.

Přidáno 3. 4. 2020

Proč provádět servis klimatizace? Jak často jej provádět? Obraťte se na nás, rádi Vám poradíme, provádíme SERVIS KLIMATIZACE - DEZINFEKCI, PLNĚNÍ, ČIŠTĚNÍ A OPRAVY.

Poskytujeme nejen mechanické opravy, pravidelný servis na vozech všech značek včetně dodávkových, ale také výměny autoskel, montáž tažného zařízení a spoustu dalších služeb :-) NOVĚ 3D GEOMETRIE

Přidáno 2. 4. 2020

Servis funguje dle běžné otevírací doby od 7 do 16 hodin ve všední dny, na jednotlivé servisní úkony je lepší se telefonicky objednat na mobilu 608 241 535.

STK A EMISE BEZ STAROSTÍ!

Přidáno 1. 4. 2020

Ušetřete svůj drahocenný čas a zajištění STK a EMISÍ přenechejte nám!

MYCÍ LINKA S OBSLUHOU - mytí ŠETRNÝMI textilními kartáči pro tu nejlepší péči o váš vůz

Přidáno 1. 4. 2020

Šetrná mycí linka s textilními kloubovými kartáči umyje i těžko přístupné části vozu a to šetrně, samozřejmostí je mytí podvozku! Používáme kvalitní mycí prostředky využívající účinné nano technologie pro co nejlepší efekt. Vyzkoušejte a užívejte si věrnostní akce pro stálé zákazníky. Mycí linka s obslouhou - předmytí vozu v rámci mycího programu a navíc ruční předmytí vozu vysokotlakým čističem pro ještě dokonalejší umytí vozu!